5. Samuel Jessurun de Mesquita

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1942)

3 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (44 x Favoriet)

Samuel JESSURUN DE Mesquita (Amsterdam 1868 - Auschwitz 1944)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Samuel Jessurun de Mesquita - Litho: Fantasie kopen? Bied vanaf 350!

Samuel Jessurun de Mesquita - Litho: Fantasie

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: Brits-Indische soldaat kopen? Bied vanaf 195!

Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: Brits-Indische soldaat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPotlood
Afmetingen17 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: man met lange benen kopen? Bied vanaf 195!

Samuel Jessurun de Mesquita - potloodtekening: man met lange benen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPotlood
Afmetingen21.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst