5. Thijs Overmans

Thijs Overmans (1928)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Thijs OVERMANS (Rotterdam 1928)

Thijs Overmans - Kleurige zeefdruk: A foggy day in Amsterdam - 1976 kopen? Bied vanaf 45!

Thijs Overmans - Kleurige zeefdruk: A foggy day in Amsterdam - 1976

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd07-07-2021 om 21:58

Jaartal1976
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst