5. Ton de Kroon

Ton de Kroon (1948)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Ton de KROON (Culemborg 1948)

Ton de Kroon - Zonder titel kopen? Bied vanaf 18!

Ton de Kroon - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorISJ

Eindtijd27-06-2021 om 20:29

Jaartal1985
TechniekPotlood
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst