5. Truus Pannekoek - van Bemmel

Truus Pannekoek - van Bemmel (1887-1975)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Truus PANNEKOEK- VAN BEMMEL (Utrecht 1887 - Den Haag 1975)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Truus Pannekoek - van Bemmel - Aquarel -Waterlelies kopen? Bied vanaf 45!

Truus Pannekoek - van Bemmel - Aquarel -Waterlelies

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

Eindtijd10-04-2021 om 15:33

Jaartal1950
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Truus Pannekoek - van Bemmel - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 35!

Truus Pannekoek - van Bemmel - Aquarel - Bloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

Eindtijd10-04-2021 om 15:40

TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst