5. Willem Jansen

Willem Jansen (1892-1969)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Willem JANSEN (1892-1969)

Willem Jansen - Landschap met bomen. kopen? Bied vanaf 45!

Willem Jansen - Landschap met bomen.

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd28-07-2021 om 21:06

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst