5. Willem Leendert van Dijk

Willem Leendert van Dijk (1915-1990)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Willem Leendert van DIJK (Westmaas 1915 - Brazilië 1990)

Willem Leendert van Dijk - Vaas met Judaspenning kopen? Bied vanaf 25!

Willem Leendert van Dijk - Vaas met Judaspenning

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd23-05-2021 om 21:40

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen19.3 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst