5. Wolfgang Glockler

Wolfgang Glockler (1941)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Wolfgang GLÖCKLER (Konstanz 1941)

Duits Frans

Laatste
kans
Wolfgang Glockler - Abstrakte Komposition - collage, gerahmt kopen? Bied vanaf 199!

Wolfgang Glockler - Abstrakte Komposition - collage, gerahmt

Geplaatst doordaanj

Eindtijd08-08-2021 om 21:55

Jaartal1978
TechniekCollage
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst