14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Kunstenaar: Henk Vierveijzer Titel: Arme armen Oplage: Origineel Gesigneerd: Ja Techniek: gemengd techniek op papier Maten: lijst : 83,5cm x 70cm Bij voorkeur ophalen, verzendkosten altijd voor koper, in overleg met verkoper.
Starttijd | 13-10-2016 om 0:54 |
Eindtijd | 28-10-2016 om 13:08 |