Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar; Anton Vrede
Techniek; Zeefdruk
Titel: Without You
gesigneerd en genummerd
Oplage; 70 ex
Jaar; 1989
maten; 88 x 70 cm
het werk wordt oningelijst verstuurd
ingelijst versturen in overleg
Starttijd | 16-10-2016 om 9:13 |
Eindtijd | 23-10-2016 om 9:13 |