Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Ria Excel. Titel: onbekend. Nummer: 26/50. Jaar: 1997. Afmetingen blad: H38,5 x b56 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b44 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Conditie: in goede staat. Rechts en linksboven zitten in het witte gedeelte wat plakresten van een vorige inlijsting. Deze vallen bij nieuwe inlijsting volledig onder de pase-partout.
ZZLS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 26-8-2017 om 13:48 |
Eindtijd | 3-9-2017 om 21:48 |