Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van (toen nog) William Kuik uit 1970. Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (130/190). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 65cm x 48cm (blad), 50cm x 34cm (beeld)
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 11-4-2018 om 10:08 |
Eindtijd | 22-4-2018 om 11:08 |