Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
metten-koornstra-lithografie-titel-onbekend
metten-koornstra-lithografie-titel-onbekendmetten-koornstra-lithografie-titel-onbekend
Metten Koornstra - Lithografie - Titel onbekend
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Eersel Nederland
71 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Metten Koornstra 1912 - 1978

Kunstenaar: Metten Koornstra
Titel: Titel onbekend
Jaar: 1975
Techniek: Lithografie
Oplage: 53/90 ex.
Afmeting (afbeelding):  58 x 46,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd rechtsonder
Staat: Redelijk

Soort Lijst: Zonder lijst

Opmerkingen:

Het papier heeft ergens tussen geklemd aan de linkerzijde; het papier is vergeeld met een rand waar voorheen het passe-partout zat. We bieden het aan als een los blad zonder lijst.

Het werk dient bij voorkeur te worden afgehaald in ons magazijn te Eersel. Verzending kan enkel in overleg.

€ 11,00

volgend minimum bod:
€11

Starttijd
16-04-18 16:30
Eindtijd
25-04-18 20:30
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop kan alleen worden afgehaald in Eersel, zonder verdere kosten

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.