Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Kunstenaar: Ab van Overdam
Titel: Chinees Plantenspel
Jaar: 1977
Techniek: Olieverf op Hardboard
Afmeting (afbeelding): 50 x 40 cm
Afmeting (incl. lijst): 65 x 55 cm
Signatuur: Gesigneerd Rechtsonder
Staat: Redelijk
Soort Lijst: Houten lijst
Opmerkingen:
Kleine vlekken van het paneel zijn zichtbaar door de dunne verflaag, en het werk is verschoven in de lijst. De lijst heeft grote beschadigingen in de zwarte verf aan bovenzijde, meerdere kleine beschadigingen daar rondom.
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 17-4-2018 om 14:51 |
Eindtijd | 29-4-2018 om 19:51 |