5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Er worden 440 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kees Okx - Kleurenets, Tekens van de zon kopen? Bied vanaf 35!
Kees Okx - Kleurenets, Tekens van de zon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Wilfred Voet - Ets, Boom kopen? Bied vanaf 35!
Wilfred Voet - Ets, Boom

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - Seaworld 2 kopen? Bied vanaf 1!
Ru van Rossem - Seaworld 2

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Natte sneeuw & Schelpenvisser - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 35!
Han Krug - Natte sneeuw & Schelpenvisser - Gemengde technieken

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen14 cm x 21 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfred Voet - Ets, Twee vazen met bloemen kopen? Bied vanaf 35!
Wilfred Voet - Ets, Twee vazen met bloemen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - Utrecht kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Utrecht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen57.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jack de Rijk - “Tango”: dansend paar kopen? Bied vanaf 75!
Jack de Rijk - “Tango”: dansend paar

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Jaartal1989
TechniekHoutskool
Afmetingen40.7 cm x 29.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Har Sanders - Pentekening, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders - Pentekening, Zonder titel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen65 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Wim Motz - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 35!
Wim Motz - Strandstoelen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Krimpenerwaard kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag - Krimpenerwaard

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1980
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983 kopen? Bied vanaf 80!
Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983

Geplaatst doorMiles

Jaartal1983
TechniekCollage
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1989
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn - Nong Khai

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sierk Schroder - Dame in rood krijt kopen? Bied vanaf 250!
Sierk Schroder - Dame in rood krijt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJAMKoning

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Ab Steenvoorden - Flora en Fauna kopen? Bied vanaf 10!
Ab Steenvoorden - Flora en Fauna

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorWalterLeendertse

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ab Steenvoorden - Beeldverhaal II kopen? Bied vanaf 10!
Ab Steenvoorden - Beeldverhaal II

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen26 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ab Steenvoorden - Monument der herinnering kopen? Bied vanaf 10!
Ab Steenvoorden - Monument der herinnering

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ab Steenvoorden - Astronaut kopen? Bied vanaf 10!
Ab Steenvoorden - Astronaut

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen12 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ab Steenvoorden - De grens zal wel bereikt worden kopen? Bied vanaf 10!
Ab Steenvoorden - De grens zal wel bereikt worden

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen34.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henri Plaat - FIGURATIE / ZW-W LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 20!
Henri Plaat - FIGURATIE / ZW-W LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Hydrangea kopen? Bied vanaf 500!
Fon Klement - Hydrangea

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorrpahollander

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen81 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - het Molenbergje, Rhenen kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg - het Molenbergje, Rhenen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1915
TechniekEts
Afmetingen19 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!
Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1970
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eric Claus - Vijf bronzen beelden van de Commedia Dell'Arte, 1975-1995 + Boek kopen? Bied vanaf 495!
Eric Claus - Vijf bronzen beelden van de Commedia Dell'Arte, 1975-1995 + Boek

Beeld / Object

Geplaatst doorATOB

TechniekBrons
Afmetingen9 cm x 4 cm x 4 cm (h x b x d)
Pieter Engels - Sky Event kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Engels - Sky Event

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkeesheerkens

Jaartal1972
TechniekMonotype
Afmetingen100 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - grote litho: Appassionato IV - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau - grote litho: Appassionato IV - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - grote litho: Appassionato III - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau - grote litho: Appassionato III - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - Collage: stifttekening met stukje plakband kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - Collage: stifttekening met stukje plakband

Tekening / Aquarel

TechniekCollage
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - Pentekening - 1964 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - Pentekening - 1964

Tekening / Aquarel

Jaartal1964
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
George Degenhart - Moeder en baby - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
George Degenhart - Moeder en baby - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ko Oosterkerk - Elementen, eigen druk kopen? Bied vanaf 50!
Ko Oosterkerk - Elementen, eigen druk

Geplaatst doorRwpons

Jaartal1972
Afmetingen94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Har Sanders - Alles in de wind kopen? Bied vanaf 60!
Har Sanders - Alles in de wind

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorgispen

Jaartal1980
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorgispen

Jaartal1980
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Har Sanders - onbekend kopen? Bied vanaf 60!
Har Sanders - onbekend

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorgispen

Jaartal1978
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Verkade - 2 boeken , 1x met opdracht beschreven kopen? Bied vanaf 65!
Kees Verkade - 2 boeken , 1x met opdracht beschreven

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1999
TechniekHardcover
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen134 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter van Goudzwaard - Spuitbus op doek, Eenling - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Pieter van Goudzwaard - Spuitbus op doek, Eenling - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekSpuitbus
Afmetingen121.5 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Snijders - Olieverf op papier - Compositie (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 450!
Ad Snijders - Olieverf op papier - Compositie (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen190 cm x 220 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Okx - Ets en aquatint, Groei kopen? Bied vanaf 35!
Kees Okx - Ets en aquatint, Groei

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nic Jonk - Zonder titel "PAARD" kopen? Bied vanaf 95!
Nic Jonk - Zonder titel "PAARD"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1994
Afmetingen100 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfred Voet - Ets, De eik kopen? Bied vanaf 1!
Wilfred Voet - Ets, De eik

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Brans - Figuren bij een vogel - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 35!
Joop Brans - Figuren bij een vogel - Ets/aquatint

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Brans - 3 en de Vogelaar - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 40!
Joop Brans - 3 en de Vogelaar - Ets/aquatint

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Livinus van de Bundt - Man met kat - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Livinus van de Bundt - Man met kat - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Kleurrijke litho kopen? Bied vanaf 57!
Theo Kuijpers - Kleurrijke litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard 't Hart - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Gerard 't Hart - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorvanbellencolour

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard 't Hart - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorvanbellencolour

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen194 cm x 224 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Verkade - Zeefdruk, Danseur en rouge - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees Verkade - Zeefdruk, Danseur en rouge - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen102 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst