Fon Klement (1930-2000) Ingelijste boardsnede: Amaryllis
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 105 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 325
1 bieding