Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets

Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 40!Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 40!Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 40!Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 40!Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 40!Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 40!Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Anton Buytendijk (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Droge Naald
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 44 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10/190

LAATSTE KANS!!
Droge naald ets door Anton Buytendijk
Voorstelling van een abstract landschap
Losbladig, beeldmaat 44x64, bladmaat 56x77
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Buytendijk'
Genummerd in potlood l.o.: '10/190'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00