5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Jan Henderikse - Topps kopen? Bied vanaf 50!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Topps
TechniekVaria
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - “La femme allongée et l’oiseau jaune” kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch “La femme allongée et l’oiseau jaune”
TechniekLitho
Afmetingen61 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten kopen? Bied vanaf 495!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands (Grote) tekening met objecten
TechniekPotlood
Afmetingen46 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Afmetingen43 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 229!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229
Pierre van Soest - Zonder titel kopen? Bied vanaf 275!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Zonder titel
TechniekPotlood
Afmetingen42 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel .
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 460!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Four women . Krachtige sierlijke schildering .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 460
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 139!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Corneille - Ingelijste lithografie : nTotem kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie : nTotem
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Montyn - Paradis terrestre nov 64-juin 65 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Paradis terrestre nov 64-juin 65
TechniekEts
Afmetingen45 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen33 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Jan Montyn - Bêtes et Gens kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Bêtes et Gens
TechniekEts
Afmetingen33 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
TechniekEts
Afmetingen49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen50 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Anton Heyboer - "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8 kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8
TechniekDroge Naald
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Aparte krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 380!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Aparte krachtige sierlijke schildering
Afmetingen74 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 380
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 340!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering
Afmetingen71 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 340
Anton Heyboer - De oer vogel Kleurrijke sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel Kleurrijke sierlijke schildering .
TechniekAcryl
Afmetingen64 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Anton Heyboer - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 440!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Abstracte compositie
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 440
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 649
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 649
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972 kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
TechniekGouache
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jan Cremer - Hollandse boerinnen kopen? Bied vanaf 315!
Jan Cremer (1940) Nederlands Hollandse boerinnen
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 315