5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Ernst Vijlbrief - japandi kopen? Bied vanaf 20!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands japandi
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Corneille - Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009) kopen? Bied vanaf 335!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009)
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Direct kopen
Henk Peeters - Nul = 0 Zero op Zee kaarten met originele nul postzegels kopen? Bied vanaf 39!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Nul = 0 Zero op Zee kaarten met originele nul postzegels
Techniek Overig
Afmetingen 11 x 15 x 0 cm (h x b x d)
Gewicht 45 g
€ 39
Direct kopen
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Tekens kopen? Bied vanaf 20!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Tekens
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Corneille - Roze vrouw met vogel en kat - Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Roze vrouw met vogel en kat - Gesigneerd - 1994
Afmetingen 99.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Afmetingen 106 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 56 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Corneille - 2 Vrouwen met vogel - Handgesigneerd - 1978 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 Vrouwen met vogel - Handgesigneerd - 1978
Afmetingen 94 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Corneille - Image D'un été - Handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 700!
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Afmetingen 88 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Oiseaux en fete I - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Afmetingen 100 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Venus sens Dessus - Handgesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Venus sens Dessus - Handgesigneerd - 2001
Afmetingen 99.5 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Le lit Rouge - Gesigneerd - 1998 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le lit Rouge - Gesigneerd - 1998
Afmetingen 107 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Afmetingen 66 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001
Afmetingen 75.5 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Au coeur de l'ete, la femme - Gesigneerd - 1/200 Speciaal 1e druk kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Au coeur de l'ete, la femme - Gesigneerd - 1/200 Speciaal 1e druk
Techniek Litho
Afmetingen 106 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Cobra schilder,vrouw,masker en dieren kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra schilder,vrouw,masker en dieren
Techniek Litho
Afmetingen 147 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 235!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 235
Direct kopen
Kees van Bohemen - Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam kopen? Bied vanaf 39!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam
Afmetingen 72 x 43.5 cm (h x b)
€ 39
Direct kopen
Eugène Brands - The Night, an Island kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands The Night, an Island
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Karel Appel - Karl Appel kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karl Appel
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Corneille - De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen
Cornelie Tollens - De jonge bruid kopen? Bied vanaf 100!
Cornelie Tollens (1964) Nederlands De jonge bruid
Techniek C-Print
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde) kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Theo Wolvecamp - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands ingelijste gesigneerde litho
Afmetingen 60.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 259
Direct kopen
Constant - De Schilder - gesigneerde litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder - gesigneerde litho - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Ans Wortel - grote vlieg – gouache ingelijst kopen? Bied vanaf 109!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands grote vlieg – gouache ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 23.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 109
Direct kopen
Constant - de draad van Ariadne- gesigneerde ets / aquatint kopen? Bied vanaf 499!
Constant (1920-2005) Nederlands de draad van Ariadne- gesigneerde ets / aquatint
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 54.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Corneille - 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst)
Afmetingen 58 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Jan van Munster - Boek met pyrogravures: S reeks - 1992 kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Munster (1939) Nederlands Boek met pyrogravures: S reeks - 1992
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 49.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Zintuigen zelfstandig op pootjes Cobra. kopen? Bied vanaf 120!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zintuigen zelfstandig op pootjes Cobra.
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Corneille - Les Femmes de la Bible, 2000 kopen? Bied vanaf 1190!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De vrouwen van de Bijbel, 2000
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.190
Direct kopen
Nico Molenkamp - monografie 1978 > gesigneerd < kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands monografie 1978 > gesigneerd <
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1987 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 600!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1987 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Karel Appel - Loving Heads kopen? Bied vanaf 750!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Loving Heads
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.200
Direct kopen
Karel Appel - Happy Encounter kopen? Bied vanaf 850!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Happy Encounter
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Direct kopen
Ans Wortel - Tussen lucht en water en weer lucht ligt 't land en viert z'n levens... kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Ans Wortel - Hoe de halven samenhokken in 't veel te grijze land kopen? Bied vanaf 350!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Hoe de halven samenhokken in 't veel te grijze land
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Ans Wortel - Met 't hoofd als bodem... en Tussen kop en romp en wezen... (tweeluik) kopen? Bied vanaf 350!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Met 't hoofd als bodem... en Tussen kop en romp en wezen... (tweeluik)
Techniek Gouache
Afmetingen 53 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Karel Appel - 5 stuks Boeken kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 5 stuks Boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Ans Wortel - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen