Aart van Dobbenburgh - Grote ingelijste litho "Marthy"

Aart van Dobbenburgh - Grote ingelijste litho "Marthy" kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Aart van Dobbenburgh - Grote ingelijste litho "Marthy" kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Grote ingelijste litho "Marthy" kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Grote ingelijste litho "Marthy" kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Grote ingelijste litho "Marthy" kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Grote ingelijste litho "Marthy" kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Grote ingelijste litho "Marthy" kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
Lijst62 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Aart van Dobbenburgh, gesigneerd en getiteld in potlood. Tevens monogram en datum in de druk. Ingelijst achter passe-partout en glas in houten lijst.

verzending aangetekend 18 euro. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.

lichte foxing over het blad, niet storend

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-09-2020 om 21:13
Eindtijd:28-11-2020 om 18:29

Biedingen (1):

Hinrichs01
28 nov. / 18:20
€ 60