Aart van Dobbenburgh - Marthy - Verkocht

Aart van Dobbenburgh - Marthy kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 40,00

Aart van Dobbenburgh - Marthy kopen? Bied vanaf 20!Aart van Dobbenburgh - Marthy kopen? Bied vanaf 20!Aart van Dobbenburgh - Marthy kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
Jaartal1958
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho uit 1958.Potlood gesigneerd rechtsonder.Getiteld linksonder.Gedateerd in de steen linksonder.Beeldmaat 40x31 cm.Bladmaat 64x47,5 cm.Losbladig.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.

Kreukels rechtsboven.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:16-12-2018 om 16:24
Eindtijd:28-12-2018 om 19:15
Biedingen (3)
advanriel
28 dec. / 18:53
€ 40
Wyn2014
28 dec. / 18:53
€ 35
Wyn2014
25 dec. / 15:46
€ 20