Aat Veldhoen - Mansportret - Rotaprint - Verkocht

Aat Veldhoen - Mansportret - Rotaprint kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Aat Veldhoen - Mansportret - Rotaprint kopen? Bied vanaf 35!Aat Veldhoen - Mansportret - Rotaprint kopen? Bied vanaf 35!Aat Veldhoen - Mansportret - Rotaprint kopen? Bied vanaf 35!Aat Veldhoen - Mansportret - Rotaprint kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
Jaartal1964
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Karakteristieke rotaprint door Aat VeldhoenVoorstelling van een mansportretVeldhoen was bekend door zijn veelvuldige afbeeldingen van Amsterdamse stadstypesLosbladig, beeldmaat 27x32, bladmaat 35x35Gesigneerd en gedateerd r.b. in de druk ' Veldhoen VIII 64' Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:29-12-2018 om 19:27
Eindtijd:11-01-2019 om 21:28
benhoek
11 jan. / 19:43
€ 35