Jeroen Hermkens - 3 gratis verzonden boeken
Niet of onleesbaar gesigneerd - C H Diemer
Ada Breedveld - Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993
Jacobien de Rooij - Aquarel: Nieuw leven - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
aan bovenzijde (in de marge) wat oude plakbandresten. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 22-3-2023 om 21:17 |
Eindtijd | 28-3-2023 om 22:39 |