14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Linoleumsnede van de Hongaarse graficus Eduard Floor uit 1965, van de bekende serie-190, nr. 79.
Met potlood getiteld, gesigneerd, gedateerd en genummerd 79/190
in passepartout, afmetingen: 63x89 (cm)2
Starttijd | 2-12-2015 om 10:08 |
Eindtijd | 16-12-2015 om 10:08 |