Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1928 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 15.5 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
In goede staat, zonder vlekken of beschadiging | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westzaan, Nederland |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 10 kg. |
Objectlocatie | Westzaan, Nederland |
Starttijd | 27-1-2024 om 9:55 |
Eindtijd | 30-3-2024 om 15:35 |