Andre van der Vossen - Abstract landschap

Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!
Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  AffordableArtAuctions
FA. (5)

46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Andre van der Vossen (1893-1963)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai geabstraheerd landschap in zwart kleurkrijt door de kunstenaar Andre van der Vossen.

Het werk is 40 x 58 cm groot en niet ingelijst.

De tekening kan worden opgehaald of goed verpakt worden toegezonden.

Het werk is niet beschadigd, het dunne papier enigszins verkleurd.

Starttijd:25-02-2022 om 17:54
Eindtijd:04-03-2022 om 19:47
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland