Kleuren ets van Anne Huitema. Nummer: IV/XXV. Eigen druk. Afmetingen blad: H33 x b38 cm. Afmetingen voorstelling: H26 x b26.5 cm. . Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood. , De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Goed
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten en is heel licht verkleurd binnen de randen van de oude passepartout. Er zitten ook wat plakresten op de achterkant van een vorige inlijsting. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 12,50