Ans Wortel - Ik houd mijn hart vast voor 't land waarde knechten de baas zijn.... kopen? Bied vanaf 70!
Ans Wortel - Ik houd mijn hart vast voor 't land waarde knechten de baas zijn.... kopen? Bied vanaf 70!Ans Wortel - Ik houd mijn hart vast voor 't land waarde knechten de baas zijn.... kopen? Bied vanaf 70!Ans Wortel - Ik houd mijn hart vast voor 't land waarde knechten de baas zijn.... kopen? Bied vanaf 70!Ans Wortel - Ik houd mijn hart vast voor 't land waarde knechten de baas zijn.... kopen? Bied vanaf 70!Ans Wortel - Ik houd mijn hart vast voor 't land waarde knechten de baas zijn.... kopen? Bied vanaf 70!Ans Wortel - Ik houd mijn hart vast voor 't land waarde knechten de baas zijn.... kopen? Bied vanaf 70!
  • Ans Wortel (1929-1996)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Ets van Ans Wortel.
Titel: ik houd m'n hart vast voor 't land waar de knechten de baas zijn.
 Gesigneerd en genummerd rechtsonder, door de kunstenaar met potlood.
Nummer: 27/150.
De ets en de lijst verkeren in goede, ongeschonden, staat. De passe-partout heeft een lichte vlek tussen de ets en de tekst. Zie hiervoor de 4e foto.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00