Omschrijving
Ans Wortel (1929-1996)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Ets
Drager
Papier
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
28 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst
45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
150
Ets van Ans Wortel. Titel: ik houd m'n hart vast voor 't land waar de knechten de baas zijn. Gesigneerd en genummerd rechtsonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 27/150.
Goed
De ets en de lijst verkeren in goede, ongeschonden, staat. De passe-partout heeft een lichte vlek tussen de ets en de tekst. Zie hiervoor de 4e foto.
Tot 10 kg.
€ 13,00