Antonio Saura - Zonder titel

Antonio Saura - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Antonio Saura - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Antonio Saura - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Antonio Saura - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Antonio Saura - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Antonio Saura - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Antonio Saura - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Antonio Saura - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
  • Antonio Saura (1930-1998)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit betreft een lithografie van Antonio Saura (Huesca, 22 september 1930 – Cuenca, 22 juli 1998). Saura was een Spaans kunstschilder, graficus en auteur en geldt als een van de belangrijkste Spaanse kunstenaars van de generatie na de Tweede Wereldoorlog. Met zijn publicaties oefende hij grote invloed uit op zowel zijn eigen generatie als op latere kunstenaars. Daarnaast was hij de broer van de filmregisseur Carlos Saura.
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Goed

Antonio Saura (1930-1998)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
831 verkochte items
Alle items (133)
46 cm
56 cm
24 cm
29 cm