Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33.5 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 49.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60 |
Prachtige ets van Antoon van Hemert.
Gesigneerd: A. v. Hemert
Titel: Aan de waterkant
Techniek: originele kleurets
Oplage: 17/60
De ets heeft verzuringsplekken in de buitenrand. De ets zelf is prachtig.
De lijst is beschadigd.
Antoon Willem Joseph Marie van Hemert, (wordt ook wel geschreven zonder "van"),
(1883 Den Bosch-1944 Utrecht) was schilder, aquarellist, tekenaar, pastellist, etser, lithograaf, wandschilder, leraar en vanaf 1909 enige tijd directeur van een drukkerij.
-Opleiding: Rijksakademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam.
-Hij woonde en werkte in Den Bosch, Amsterdam, Amersfoort en Utrecht en gaf o.a. les aan de H.B.S. te Utrecht.
-Antoon van Hemert schilderde, tekende en etste landschappen, stillevens, portretten en christelijk religieuze voorstellingen. Hij was lid van de Vereniging Sint Lucas (Amsterdam) en Arti et Amicitiae (Amsterdam). -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 458.
Ophalen of verzenden
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Aan de buitenranden wat verzuring. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 28-7-2020 om 21:30 |
Eindtijd | 21-2-2021 om 19:50 |
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |