Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Ardi Brouwer uit 1995. Nummer e.a V/V. Afmetingen blad H 48.5 X b62 .5. Afmetingen Voorstelling H41 x b55. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 1005 gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: In goed staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 22-2-2018 om 13:58 |
Eindtijd | 4-3-2018 om 20:58 |