Arman - handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST)

Arman - handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Arman - handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!Arman - handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!Arman - handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!Arman - handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!Arman - handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!Arman - handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
  • Arman (1928-2005)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 31 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraai en kleurrijk werk van de hand van Fernandez Arman. Sterke compositie.

Zeldzaam werk, ben het nergens anders tegen gekomen. Ook niet op Google en Artprice.

Keurig ingelijst, het geheel verkeert in zeer goede conditie. Kan zo bij u aan de muur!
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 27,00
Naar Duitsland € 27,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 45,00

Arman (1928-2005)

Frans FransAmerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  JJvanWijk
902 verkochte items
Alle items van deze verkoper (105)
61 cm
53 cm
31 cm
20 cm
Starttijd25-3-2024 om 7:38
Eindtijd8-4-2024 om 20:07
Openingsbod € 350
ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland