| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van beeldhouwer Auke de Vries, gesigneerd, gedateerd en genummerd 29/60 in potlood. Afm. blad 40x55, beeld 19x23 cm. Op geschept papier Zerkal Büten. In perfecte staat, nooit ingelijst geweest.
Auke de Vries heeft voor hij ging beeldhouwen als graficus gewerkt. Fijne draadachtige lijntjes karakteriseerden zijn prenten. Deze lijnstructuur heeft hij in zijn eerste beelden ruimtelijk vertaald. In zijn werk zijn de draden vervangen door gesneden en gebogen vormen van plaatstaal. Zijn werk gaat over fysieke ervaringen zoals liggen, staan, hangen, labiel evenwicht. Zijn inspiratie vindt hij overal: bundelingen van stokken, takken, snel geschreven rekeningen, steigers- het grafisch element is overal aanwezig.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
| Garantie | |