Auke de Vries - zonder titel - Verkocht

Auke de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Auke de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Auke de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1973 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1104)
  • Auke de Vries (1937)
Jaartal1985
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 exemplaren

Zeer fraaie lithografische schets van de Nederlandse beeldhouwer Auke de Vries. Hij voerde veel beelden in de openbare ruimte uit zoas De Waslijn in het centrum van  Rotterdam.
De witkleur is op de foto niet zo goed overgekomen, in werkelijkheid mooi egaal gebroken wit.

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-04-2020 om 09:48
Eindtijd:26-04-2020 om 21:20
Margret
25 apr. / 20:21
€ 75