Bram van Velde - Abstract composition

Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 395!
Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 395!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 395!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 395!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 395!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 395!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 395!
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie vroege litho van bram van Velde.
Hand-gesigneerd en genummerd.

In goede niet gelijste staat.

Kan ik koker worden verzonden of afggehaald.
Heeft wat kleine vlekken buiten de voorstelling.

Nooit ingelijst geweest.

Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Starttijd3-11-2023 om 22:05
Eindtijd12-11-2023 om 22:44
Openingsbod € 395
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland