Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Met middenvouw (want dubbelpagina) en een gedrukte tekst op de achterkant van de linkerhelft, zoals uitgegeven, maar ingelijst is de tekst aan de voorkant volkomen onzichtbaar. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 18-3-2023 om 11:56 |
Eindtijd | 7-4-2023 om 16:56 |