Bram van Velde - Bram van Velde 6 kleuren litho uit 1977. - Verkocht

Bram van Velde 6 kleuren litho uit 1977. kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde 6 kleuren litho uit 1977. kopen? Bied vanaf 475!Bram van Velde 6 kleuren litho uit 1977. kopen? Bied vanaf 475!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Bram van Velde, litho in 6 kleuren uit 1977, beeldformaat 67.2 x 43.8 cm bladformaat 76 x 52 cm.
Gesigneerd met potlood rechtsonder: Bram van Velde, oplage slecht 100 stuks.
Deze litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies II 1974-1978 van Maeght éditeur nummer 252.

De litho is in zeer goede conditie en is museaal ingelijst in een cederhouten lijst met verdiept passe-partout.

Afmetingen incl.lijst: 101 x 75 cm.