| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bram van Velde, litho in 6 kleuren uit 1977, beeldformaat 67.2 x 43.8 cm bladformaat 76 x 52 cm.
Gesigneerd met potlood rechtsonder: Bram van Velde, oplage slecht 100 stuks.
Deze litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies II 1974-1978 van Maeght éditeur nummer 252.
De litho is in zeer goede conditie en is museaal ingelijst in een cederhouten lijst met verdiept passe-partout.
Afmetingen incl.lijst: 101 x 75 cm.
| Transport | |
| Garantie | |