Bram van Velde - Bram van Velde grote kleuren litho uit 1981. - Verkocht

Bram van Velde grote kleuren litho uit 1981. kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde grote kleuren litho uit 1981. kopen? Bied vanaf 450!Bram van Velde grote kleuren litho uit 1981. kopen? Bied vanaf 450!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeldzame grote litho van Bram van Velde uit 1981 (MP 405).

Het werk is gesigneerd en genummerd (oplage 100 stuks).

De afmetingen van de litho zijn: 69 x 63 cm (incl. lijst 90 x 83 cm).

Het werk en lijst zijn in zeer goede conditie.

Eventuele verzendkosten: €15 (verzekerd).