Bram van Velde - BRAM van VELDE - Kleurenlitho en Catalogus uit 1976 = Galerie MAEGHT - Verkocht

BRAM van VELDE - Kleurenlitho en Catalogus uit 1976 = Galerie MAEGHT kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

BRAM van VELDE - Kleurenlitho en Catalogus uit 1976 = Galerie MAEGHT kopen? Bied vanaf 55!BRAM van VELDE - Kleurenlitho en Catalogus uit 1976 = Galerie MAEGHT kopen? Bied vanaf 55!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie Originele Kleurenlitho van BRAM van VELDE uit 1976

Met lichte middenvouw  zoals verschenen in de tentoonstellingscatalogus

van Galerie Maeght

De Litho wordt met catalogus geleverd waarin meerdere afbeeldingen zijn opgenomen

Afmeting Lithoblad 32x46 cm

in nieuwstaat

Verzending 10 euro in ned  16.50 in belgie