Bram van Velde - Bram van Velde kleurenlitho uit 1978, oplage 100 ex. MP300. - Verkocht

Bram van Velde kleurenlitho uit 1978, oplage 100 ex. MP300. kopen? Bied vanaf 395!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde kleurenlitho uit 1978, oplage 100 ex. MP300. kopen? Bied vanaf 395!Bram van Velde kleurenlitho uit 1978, oplage 100 ex. MP300. kopen? Bied vanaf 395!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een zeer fraaie litho van Bram van Velde uit 1978.

Het werk is gesigneerd en genummerd, gedrukt op Japans-papier.

De afmetingen zijn: 47 x 37 cm en is in goede conditie.

Eventuele verzendkosten: € 8.50 (verzekerd).