Bram van Velde - Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 - Verkocht

Bram van Velde - Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 235,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Bram van Velde - Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 kopen? Bied vanaf 250!Bram van Velde - Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 kopen? Bied vanaf 250!Bram van Velde - Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 kopen? Bied vanaf 250!Bram van Velde - Bram van Velde litho - oplage 100 - 1971 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
Lijst94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

kleurenlitho. op arches papier uit 1971

Gesigneerd  met potlood, EA Exemplaar
ConditieRedelijk

Nieuw frame, aluminium frame met passepartout

Bram van Velde (1895-1981)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
74 cm
94 cm
50 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 235,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-03-2020 om 10:00
Eindtijd:06-05-2020 om 08:59
jeroenvisser
05 mei / 07:28
€ 205