| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Bram van Velde uit 1977. Nummer: 129/190. Het werk is middenonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H42 x b31,5 cm. Afmetingen voorstelling: H24 x b19 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Conditie: voorstelling is in goede staat. Op het witte blad zitten oxidatiestiptjes (foxing). Op de bovenrand zitten 2 kreukeltjes. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.
| Transport | |
| Garantie | |