Bram van Velde - Bram van Velde - litho Litho No 266 voor prent 190. - Verkocht

Bram van Velde - litho  Litho No 266 voor prent 190. kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - litho  Litho No 266 voor prent 190. kopen? Bied vanaf 200!Bram van Velde - litho  Litho No 266 voor prent 190. kopen? Bied vanaf 200!Bram van Velde - litho  Litho No 266 voor prent 190. kopen? Bied vanaf 200!Bram van Velde - litho  Litho No 266 voor prent 190. kopen? Bied vanaf 200!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van Bram van Velde uit 1977. Nummer: 129/190. Het werk is middenonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H42 x b31,5 cm. Afmetingen voorstelling: H24 x b19 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Conditie: voorstelling is in goede staat. Op het witte blad zitten oxidatiestiptjes (foxing). Op de bovenrand zitten 2 kreukeltjes. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland