| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeldzame, zeer grote 12 kleuren litho van Bram van Velde uit 1981.
Het werk is getiteld 'Nord' en is gesigneerd en genummerd (oplage 100 stuks)
De litho heeft de afmetingen: 100,2 x 56,5 cm en is in zeer goede conditie.
Eventuele verzendkosten € 10 (verzekerd).
| Transport | |
| Garantie | |