Bram van Velde - Bram van Velde - 5 kleuren litho: 170 (Maeght) - gesigneerd - 1975 - Verkocht

Bram van Velde -  5 kleuren litho: 170 (Maeght) - gesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde -  5 kleuren litho: 170 (Maeght) - gesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 295!Bram van Velde -  5 kleuren litho: 170 (Maeght) - gesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 295!Bram van Velde -  5 kleuren litho: 170 (Maeght) - gesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 295!Bram van Velde -  5 kleuren litho: 170 (Maeght) - gesigneerd - 1975 kopen? Bied vanaf 295!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho 170 (Maeght) van Bram van Velde uit 1975, bestaande uit 5 heldere kleuren van blauw- en paarstinten. Nummer: E.A. II/XX. Afmetingen blad: 58 x 78 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b57,5 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar.  De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat,

Literatuur: Mason/Putman: Les Lithographies II, nummer 170.