Bram van Velde - Bram van Velde - 5 kleuren litho: 262 (Maeght) - gesigneerd - 1977 - Verkocht

Bram van Velde -  5 kleuren litho: 262 (Maeght) - gesigneerd - 1977 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde -  5 kleuren litho: 262 (Maeght) - gesigneerd - 1977 kopen? Bied vanaf 225!Bram van Velde -  5 kleuren litho: 262 (Maeght) - gesigneerd - 1977 kopen? Bied vanaf 225!Bram van Velde -  5 kleuren litho: 262 (Maeght) - gesigneerd - 1977 kopen? Bied vanaf 225!Bram van Velde -  5 kleuren litho: 262 (Maeght) - gesigneerd - 1977 kopen? Bied vanaf 225!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho 262 (Maeght) van Bram van Velde uit 1977. Afmetingen: 32 x 25,9 cm. De totale oplage was 200 stuks. Geen van deze werken is genummerd. Zie Mason/Putman: Les Litographies II, blz 68. Het werk is midden onder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De litho is gedrukt in 5 kleuren. De kleuren zijn in werkelijkheid iets donkerder. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Literatuur: Mason/Putman: Les Lithographies II, nummer 262.