Bram van Velde - Compositie in zwart en wit, litho - Verkocht

Bram van Velde - Compositie in zwart en wit, litho kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Compositie in zwart en wit, litho kopen? Bied vanaf 175!Bram van Velde - Compositie in zwart en wit, litho kopen? Bied vanaf 175!Bram van Velde - Compositie in zwart en wit, litho kopen? Bied vanaf 175!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1966
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190

Mooie, originele compositie van Bram van Velde uit 1966.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (122/190) linksonder.  Deze litho staat afgebeeld in het boek Bram van Velde Les Lithographies I 1923-1973 van Yves Rivière (YR no. 39).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 77cm x 57cm

Binnen Nederland € 11,99