Bram van Velde - Le blue de Bayonne, zevenkleuren litho - Verkocht

Bram van Velde - Le blue de Bayonne, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 235,00

Bram van Velde - Le blue de Bayonne, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 275!Bram van Velde - Le blue de Bayonne, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 275!Bram van Velde - Le blue de Bayonne, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 275!Bram van Velde - Le blue de Bayonne, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 275!Bram van Velde - Le blue de Bayonne, zevenkleuren litho kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Bram van Velde (1895-1981)
Jaartal1974
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120

Mooie zevenkleuren litho uit 1974 van Bram van Velde.  Zevenkleuren litho op Arches, met potlood gesigneerd en genummerd (45/120).  Deze litho komt uit de map “Le carnet de Bayonne”.  Literatuur: Bram van Velde Les Lithographies II 1974-1978 (no. 127).  Beeld is in zeer goede conditie, witte marge heeft onderin licht last van foxing.

Afmetingen: 57cm x 39cm (blad), 46cm x 28cm (beeld)

Beeld is in zeer goede conditie, witte marge heeft onderin licht last van foxing.

Bram van Velde (1895-1981)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
57 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 235,00
Starttijd:11-01-2019 om 16:46
Eindtijd:09-02-2019 om 19:49
emise
09 feb. / 19:43
€ 235