Van dezelfde kunstenaarsgroep Kring van Beeldhouwers
Omschrijving
Carel Visser (1928-2015)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1967
Techniek
Litho
Drager
Geschept Papier
Stijl
Abstract
Onderwerp
Abstract
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
60 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
182/190
Carel Visser (1928-2015). Geometrie. Zwart-wit lithografie op Chinees papier. Gesigneerd met potlood. Ex.nr. 182/190. 1967. Uitgave: Prent190. Erg gedeukt, links boven papierschade. Blad: 60x87cm.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.
Beschadigd
Erg gedeukt, links boven papierschade.
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 10,50
Naar Nederland
€ 12,00
€ 14,50
Europese Unie
€ 19,50