Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 - Verkocht

Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 kopen? Bied vanaf 125!
Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 kopen? Bied vanaf 125!Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 kopen? Bied vanaf 125!Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 kopen? Bied vanaf 125!Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 kopen? Bied vanaf 125!Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 kopen? Bied vanaf 125!Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 kopen? Bied vanaf 125!
  • Cesar Domela (1900-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/100
César Domela-Nieuwenhuis (1900-1992).
Geometrische abstractie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 19/100.
Afmeting: 66x50cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 12:15
Eindtijd:24-08-2022 om 19:30
EvaBijl
24 aug. / 16:40
€ 125