Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Dit is een unieke en uitzonderlijke lithografie van Charles Delporte. (4 december 1928 - 6 november 2012)
Zelden aangeboden!
Dit kleurrijk werk is gedrukt op 'BFK Rives' papier
Oplage: 62/150.
Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Niet ingelijst.
Totale afmeting: 65 x 49 cm
Afmeting beeld: 48 x 39 cm
Hij was een Belgische schilder en beeldhouwer. Ook was hij dichter en muzikant. Zijn werken worden tentoongesteld in musea, stichtingen, kerken en steden over de hele wereld. Een museum werd aan hem gewijd in Damme (bij Brugge), van 1990 tot 2013. Hij werd benoemd tot Ridder van de Orde van St. Sylvester door Paus Johannes Paulus II.
Verzending B: 9,5€. NL: 18,5€
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 24-12-2021 om 12:23 |
Eindtijd | 10-1-2022 om 21:26 |