Charles Donker - Charles Donker, Ets, Boom aan gracht - Verkocht

Charles Donker, Ets, Boom aan gracht  kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker, Ets, Boom aan gracht  kopen? Bied vanaf 90!Charles Donker, Ets, Boom aan gracht  kopen? Bied vanaf 90!Charles Donker, Ets, Boom aan gracht  kopen? Bied vanaf 90!Charles Donker, Ets, Boom aan gracht  kopen? Bied vanaf 90!Charles Donker, Ets, Boom aan gracht  kopen? Bied vanaf 90!Charles Donker, Ets, Boom aan gracht  kopen? Bied vanaf 90!Charles Donker, Ets, Boom aan gracht  kopen? Bied vanaf 90!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

*Mooie gesigneerde ets door de bekende Utrechtse graficus Charles Donker van een boom aan de gracht (in Utrecht). Zonder lijst.

*Werk is in uitstekende staat

*Beeldmaat 21 x 30 cm

*Oplagenr.: 30/120

*Verzending is aangtekend, verzekerd en goed verpakt

Conditie:
In perfecte staat.