| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
*Mooie gesigneerde ets door de bekende Utrechtse graficus Charles Donker van een boom aan de gracht (in Utrecht). Zonder lijst.
*Werk is in uitstekende staat
*Beeldmaat 21 x 30 cm
*Oplagenr.: 30/120
*Verzending is aangtekend, verzekerd en goed verpakt
Conditie:
In perfecte staat.
| Transport | |
| Garantie | |