| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
ets van Charles Donker uit 2010, druk 38/45
gesigneerd, afmeting ets ca. 25 x 25 cm., papierformaat 37 x 30 cm.
verzendkosten 7,50, zonder kosten af te halen in Utrecht
| Transport | |
| Garantie | |