Charles Donker - Charles Donker, ets, Pijlkruid, egelskop, lissen - Verkocht

Charles Donker, ets, Pijlkruid, egelskop, lissen kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker, ets, Pijlkruid, egelskop, lissen kopen? Bied vanaf 75!Charles Donker, ets, Pijlkruid, egelskop, lissen kopen? Bied vanaf 75!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

ets uit ca. 1987, afmeting ets 214 x 168

papierformaat 250 x 325

met potlood gesigneerd, niet genummerd

oplage 10 ex.

verzendkosten 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen.